"אחד האלמנטים החשובים בעבודה מול האינטגרטור לצד היכולות הטכנולוגיות וההתמחות באבטחת מידע הוא הגורם האנושי"

  ראיון עם ציון עזרא, סמנכ"ל מכירות באינוקום מקבוצת אמן

  ציון, ספר על פעילותה של אואזיס, מהם תחומי עיסוקה והקשר לאינוקום?
  "אואזיס היא חברת בת של טלרד המתמחה בפתרונות תקשורת ואבטחת מידע בארגונים. מה שמייחד את פעילותם היא העובדה שהם מתפקדים כאינטגרטור בוטיק. כלומר, מדובר בחברה ממוקדת שמתמחה בתחום של תקשורת ואבטחת מידע. לאואזיס צוות טכני עם יכולות טכניות גבוהות ורמת שירות מתקדמת עבור ארגוני אנטרפרייז. העבודה של אינוקום נעשית במסגרת פרויקטים משותפים".

  מדוע בחרתם לשתף פעולה עם אואזיס? כיצד אתם עובדים ביחד?

  "כיום ישנו היצע רחב של אינטגרטורים בתחומים הללו. חשוב לנו לעבוד עם אינטגרטורים שממוקדים באבטחת מידע ויש להם צוות טכני איכותי כאשר פרמטר חשוב נוסף הינו הגורם האנושי. למערכת היחסים יש משקל רב בתהליך העבודה עם מנהלי המכירות והאינטגרטור והיא עלולה להשפיע לטובה או לרעה על העבודה והתקדמות הפרויקט.

  ביחד עם אואזיס אנחנו עובדים על פרויקטים משותפים. במסגרת התהליך אואזיס יוצרים קשר עם הלקוח הפוטנציאלי ויחד איתנו ועם פאלו אלטו, אנו פועלים להשלמת העסקה. פעילותם באה לידי ביטוי בכל הקשור לחיי הפרויקט אותו הם מלווים בין אם בעזרה בקידום מכירות במידה ונדרש, סיוע של אנשים טכניים ומתן הסברים ללקוח, ביצוע POC (פיילוט אצל לקוחות) וכן ליווי לאחר שלב ההתקנה. בזכות שיתוף הפעולה המצוין של אואזיס ופאלו אלטו יחד עמנו באינוקום הצלחנו ליצור גידול של מאות אחוזים בפעילות בשנת 2015, ואנו מצפים להמשך שיתוף פעולה טוב ויעיל ולשנה פורה כמו זו שהסתיימה".

  תוכל לתת דוגמא לשיתוף פעולה כזה?
  "לאחרונה ביצענו פרויקט משולב בחברת BrightSource Energy המתמחה בתכנון, הקמה והפעלה של תחנות כוח סולאריות, כשאנו לקחנו חלק בפרויקט באשלים. ביחד עם אואזיס פנינו אל הלקוח, קיימנו עמו פגישה טכנית בה הוסבר על המוצרים ותהליכי העבודה, בהמשך הדרך ביצענו POC והדגמנו את הציוד, והוכחנו ביחד עם אואזיס ופאלו אלטו את יכולותינו לאורך כל הפרויקט שבוצע".
  מהם הפתרונות שאתם מספקים, ומה היתרונות של פאלו אלטו?
  "הפתרונות שאנו מספקים באינוקום הם ה-Next Generation Firewall של פאלו אלטו. מדובר במוצרים המאפשרים את התאמתם האידיאלית לארגון וגודלו. בשונה מחברות אחרות היתרונות של פאלו אלטו מאוד בולטים, הן מבחינת השקיפות של כל האפליקציות והתקשורת שנכנסות לארגון והן איומים, וירוסים, פעילות של העובדים וכו'. המוצר מספק רמת אבטחת מידע גבוהה בהגנה על הארגון בזכות מנועי ההגנה הייחודיים וכן מבחינת ארכיטקטורת המוצר והביצועים הגבוהים שלהם. כל אלו באים לידי ביטוי גם במחיר האטרקטיבי וטיב השירות המלווה את התהליכים".  More details

  972-3-9031168