פאלו אלטו ואינוקום השיקו מרכז הדרכה רשמי בישראל
  הקורס יכשיר את המשתתפים לשימוש במוצרי פאלו אלטו
  Palo Alto Networks, מובילה עולמית באבטחת רשתות מידע ואינוקום מקבוצת אמן המשמשת נציגתה בישראל, השיקו במשותף קורס הכשרה ראשון בישראל ללימוד והסמכה להתקנה, הגדרה וניהול של מוצרי פאלו אלטו השונים.
  הקורס, שאורכו 3 ימים, כולל לימוד תיאורטי לצד התנסות מעשית במעבדת מחשבים מתקדמת. בין השאר ילמדו המשתתפים על תהליך ההתקנה, הגדרות וניהול Firewall, הגדרות אבטחה, הגדרות תקשורת, הגנה מפני איומים, הגדרת דוחות ואת מערכת ההפעלה של פאלו אלטו. הקורס מועבר על ידי רשף בראון מאינוקום, בעל הסמכה רשמית של פאלו אלטו, ומתקיים אחת לרבעון במכללת מגמות בפתח תקווה. איריס בן דור מאינוקום, שתנהל את מערך הקורסים, מוסרת כי "קורס הפיילוט הראשון הסתיים בהצלחה ופתחנו בהרשמה לקורסים הבאים שיתקיימו באופן שוטף אחת לרבעון".
  "מדובר בהכשרה ראשונה מסוגה בארץ" אומר תומר פרי, מנכ"ל אינוקום. "עם העלייה בשימוש מוצרי פאלו אלטו בארגונים רבים בישראל, עלה הצורך להכשיר כוח אדם מקרב שותפינו ולקוחותינו שישמשו 'שגרירים' של פאלו אלטו בארגון אליו הם שייכים. זהו קורס ראשון מסוגו בארץ, שמספק הכשרה יוקרתית באחד מכלי האבטחה המובילים כיום בעולם".
  אודות Palo Alto Networks
  פאלו אלטו נטוורקס הינה חברה מובילה בתחום אבטחת רשתות. חומות האש מהדור הבא (NGFW) של החברה מאפשרות נראות חסרת תקדים ושליטה מלאה בהרשאות ליישומים ותוכן לפי משתמש ולא לפי כתובת IP, כל זאת עד ל-10 Gbps, ללא ירידה בביצועים.
  חומות האש של פאלו אלטו מבוססות על טכנולוגית App-ID™, המסוגלת לזהות ולשלוט ביישומים באופן מדויק, מבלי להתחשב בפורטים, פרוטוקולים, טקטיקות התחמקות או הצפנת SSL, ולסרוק את התוכן על מנת לעצור איומים ולמנוע דליפת מידע. לראשונה, ארגונים יכולים לעשות שימוש ביישומי Web 2.0 ועדיין לשמור על שליטה מלאה ובה בעת להפחית באופן משמעותי עלויות בעלות כוללת על ידי איחוד חומרה.
  למידע נוסף, בקרו באתר החברה, בכתובת: www.paloaltonetworks.com  More details

  972-3-9031168